Nākotnes zvaigzne 2020

 Latvijas Holšteinas šķirnes dzīvnieku izstādes rezultāti
29.08.2020.
Burtnieki

 

Tiesnesis: Mauro de Antoni (Itālija)
Izstādes dalībnieki:
1. ZS “Druvas” – Vestienas pag., Madonas nov.
2. ZS “Saknītes” – Lēdurgas pag., Krimuldas nov.
3. ZS “Vītoliņi” – Kauguru pag., Beverīnas nov.
4. Zane Zembaha – Vestienas pag., Madonas nov.


Izstādē piedalījās 26 Holšteinas šķirnes dzīvnieki (17 teles, 9 govis). 

No kreisās: Govju čempione Vize (ZS “Druvas”), Govju rezerves čempione Rāzna (ZS “Vītoliņi”) un Gopilnās atzinības ieguvēja Raibe (ZS “Druvas”) kopā ar tiesnesi Mauro de Antoni, rozešu meiteni Elīnu Freimani, ringa asistentu Elio Noci un govju izstādītājiem. Foto: Diāna Taube.

Govju čempione 

 25 LV030529511461 VIZE (Janko x Limestone x Blackstar), ZS "Druvas"

Govju rezerves čempione 

 21 LV048825918865 RĀZNA (Mayflower x Shot x Sana), ZS "Vītoliņi"

 Godpilnā atzinība

 

 23 LV030529511482 RAIBE (Maybach x Filmans x Burgoss), ZS "Druvas"

Labākais tesmenis 

 

25 LV030529511461 VIZE (Janko x Limestone x Blackstar), ZS "Druvas"

Telīšu čempione 

 17 LV048825919071 ZEMENE (Dreameweaer x Mayflower x Shot), ZS "Vītoliņi"

Telīšu rezerves čempione 

 1 LV048825919146 LETIFA (Gray x Greenway x Potter), ZS "Vītoliņi"

Godpilnā atzinība 

 13 LV026119410982 BAHAMA (Silver Arrow x Planet Pluto x Evan), ZS "Saknītes"

Latvijas Holšteinas šķirnes dzīvnieku izstādes pilnie rezultāti PDF formātā apskatāmi  šeit

 

 

Latvijas Jauno piensaimnieku skola un sacensības

25.- 29.08.2020

Burtnieki 

 

Jauno piensaimnieku skolas mentori: Elio Noci (Itālija), Vki Singh (Itālija)
 

 

 Jauno piensaimnieku skolas kopbilde. Foto: Diāna Taube. 

 

Jauno piesnaimnieku skolas dalībnieki 

 

1. Mazo piensaimnieku grupa (5-10 gadi)
 
1 Karolīna Rutkovska 5
2 Karlīna Vanaga 5
3 Loreta Ciukore 7
4 Antons Bošs 7
5 Jēkabs Rutkovskis 7
6 Lāsma Bezdelīga 10
7 Airisa Tauriņa 10 
8 Elīna Siktāre 10
 
 
2. Junioru grupa (11-15 gadi)
 
9 Marta Rafelde 11
10 Egita Taube 13
11 Alise Beča 13
12 Evelīna Vanaga 14
13 Lizete Krustiņa 14
14 Miķelis Kristofs Riba 15
15 Alise Bezdelīga 15
16 Patrīcija Žvīgure 15
 
3. Senioru grupa (16-21 gadi)
 
17 Marta Alsberga 16
18 Ieva Ciukore 16
19 Dagne Zalmane 17
20 Paula Strode 17
21 Jolanta Ciganska 19
22 Mārcis Petrauskis 20
23 Zane Zembaha 21
24 Matteo Basano (IT) 17
 

 

Telīšu izstādīšanas konkursa rezultāti 

 

Tiesnesis: Mauro de Antoni (Itālija)
 
Jauno piensaimnieku čempions - Matteo Basano (IT), 17 gadi 
 
Jauno piensaimnieku rezerves čempione - Evelīna Vanaga, 14 gadi 
 
Godpilnā atzinība - Miķelis Kristofs Riba, 15 gadi 
 

No kreisās: Elīna Freimane, tiesnesis Mauro de Antoni, LHA valdes priekšsēdētāja Ieva Rutkovska, Jauno piensaimnieku čempions Matteo Basano, Jauno piensaimnieku rezerves čempione Evelīna Vanaga, Godpilnās atzinības ieguvējs Miķelis Kristofs Riba un jauno piensaimnieku mentors Elio Noci. Foto: Diāna Taube.

 

Telīšu cirpšanas konkursa rezultāti 

 

Tiesneši: Elio Noci (Itālija), Riccardo Donini (Itālija) 

Junioru grupa 
 
1. 12 Evelīna Vanaga 
2. 14 Miķelis Kristofs Riba 
3. 13 Lizete Krustiņa 
 
Senioru grupa 
 
1. 23 Zane Zembaha 
2. 20 Paula Strode 
3. 19 Dagne Zalmane 
 

Latvijas Jauno Piensaimnieku skolas un sacensību pilnie rezultāti PDF formātā apskatāmi šeit 

top