Nākotnes zvaigzne 2021

Nākotnes Zvaigzne 2021 VIDEO

 

Latvijas Holšteinas šķirnes dzīvnieku izstādes rezultāti

31.07.2021.
Burtnieku zirgaudzētava

 

Tiesnesis: Mark Richard Pearson Nutsford (Anglija)

Izstādes dalībnieki (Saimniecības):

  1. SIA Pērles A.A.J. (Valmieras novads)
  2. ZS Lapaiņi (Valmieras novads)
  3. ZS Saknītes (Siguldas novads)
  4. ZS Caunītes (Cēsu novads)
  5. ZS Vītoliņi (Valmieras novads)
  6. ZS Druvas (Madonas novads)
  7. ZS Jāņkalni (Limbažu novads)
  8. ZS Vidus Birzītes (Cēsu novads)
  9. ZS Apsītes (Valmieras novads)

Izstādē piedalījās 30 Holšteinas šķirnes dzīvnieki (20 teles, 10 govis). 

No kreisās: tiesnesis Mark Richard Pearson Nutsford, Govju čempione Maka (ZS “Caunītes”), Govju rezerves čempione Rāzna (ZS “Vītoliņi”) un Gopilnās atzinības ieguvēja Nisa (ZS “Saknītes”) kopā ar LHA valdes priekšsēdētāju Ievu Rutkovsku, rozešu meiteni Paulu Kalniņu, un govju izstādītājiem. Foto: Reinis Rudzītis


Govju čempione

 

21   LV008410412036  MAKA (BRAZZER x FORMULATE x SIGNIF-P), ZS "Caunītes"

 

Govju rezerves čempione

 

29    LV048825918865  RĀZNA  (MAYFLOWER x SHOT x SANA),  ZS "Vītoliņi"

 

Godpilnā atzinība

 

27    LV026119410760   NISA   (VOLGA*RC x TORONTO x FOREST), ZS "Saknītes" 

 

Labākais tesmenis

  

21   LV008410412036  MAKA (BRAZZER x FORMULATE x SIGNIF-P), ZS "Caunītes"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Telīšu čempione

 

3    LV008410412443   SALA  (TORQUE x JULY x JUSTUS), ZS "Vidus Birzītes"

 

Telīšu rezerves čempione

 

7    LV048629710801   GĀLE  (KITANO PP x CINDO x DISNEJS),  ZS "Lapaiņi"

 

Godpilnā atzinība

 

11   LV048826219900   GAZELE   (NEBULUS-PP x DANDY P x BEACON), ZS "Apsītes"

Latvijas Holšteinas šķirnes dzīvnieku izstādes pilnie rezultāti PDF formātā apskatāmi šeit.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Latvijas Jauno piensaimnieku skola un sacensības

26.- 31.07.2021

Burtnieku zirgaudzētava 

 

Jauno piensaimnieku skolas mentori: Elio Noci (Itālija), Sandra Erica Rijneveld (Nīderlande), Vki Singh (Itālija)

Jauno piensaimnieku skolas kopbilde. Foto: Reinis Rudzītis

Jauno piensaimnieku skolas dalībnieki 

 

1. Mazo piensaimnieku grupa (5-10 gadi)
 
  1. Karolīna Rutkovska 6
  2. Karlīna Vanaga 6
  3. Jēkabs Rutkovskis 7
  4. Augusts Eizenbergs 7
  5. Antons Bušs 8
  6. Loreta Ciukore 8
  7. Denija Plūme 9
  8. Paula Eizenberga 10
  9. Sofija Baltiņa 10
  10. Amanda Tauriņa 10 
  11. Airisa Tauriņa 11 

 

2. Mini Junioru grupa (11-12 gadi)

 
12  Elīna Siktāre  11
13  Lāsma Bezdelīga  11
14  Ketrīna Anna Eberharde  11  
15  Marta Jakovicka  12
16  Marta Rafelde  12
 
 
3. Junioru grupa (13-16 gadi)
 
17  Egita Taube  14
18  Evelīna Vanaga  15
19  Lizete Krustiņa  15
20  Anna Juste  15
21  Patrīcija Žvīgure  16 
22  Alise Bezdelīga  16

 

4. Senioru grupa (17-21 gadi)
 
23  Ieva Ciukore  17
24  Marta Alsberga  17
25  Matteo Basano (Itālija)  18 
26  Anna Ludriksone  20 
27  Mārcis Petrauskis  21
28  Zane Zembaha  21

29  Ranyiv Kaushal  33

 

Telīšu izstādīšanas konkursa rezultāti

 

Tiesnesis: Mark Richard Pearson Nutsford (Anglija)
 
Jauno piensaimnieku čempions -  25   Matteo Basano (Itālija), 18 gadi 
 
Jauno piensaimnieku rezerves čempione -  18  Evelīna Vanaga, 15 gadi 
 
Godpilnā atzinība - 21  Patrīcija Žvīgure, 16 gadi 
 

 

No kreisās: Godpilnās atzinības ieguvēja Patrīcija Žvīgure, Jauno piensaimnieku rezerves čempione Evelīna Vanaga, Jauno piensaimnieku čempions Matteo Basano (Itālija), tiesnesis Mark Richard Pearson Nutsford, rozešu meitene Paula Kalniņa un LHA valdes priekšsēdētāja Ieva Rutkovska. Foto: Reinis Rudzītis

Telīšu cirpšanas konkursa rezultāti 

 

Tiesnesis: Elio Noci (Itālija)

Mini Junioru grupa 

1. Elīna Siktāre 
2. Marta Rafelde 
3. Marta Jakovicka
 
Junioru grupa 
 
1. Evelīna Vanaga 
2. Patrīcija Žvīgure
3. Anna Juste
 
Senioru grupa 
 
1. Matteo Basano  
2. Ieva Ciukore
3. Zane Zembaha
 

Latvijas Jauno Piensaimnieku skolas un sacensību pilnie rezultāti PDF formātā apskatāmi šeit.

top